Przewodniki po rozmiarach FansBRANDS

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni rozmiar, dzięki czemu nie musisz zmieniać zamawianych produktów. Poświęć trochę czasu i sprawdź tabele. Jeśli jednak nie masz pewności co do rozmiaru, skontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach pracy, a pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!

Numer telefonu: +36 27 300 600

Share

Tabela rozmiarów odzieży męskiej

Większość produktów dostępnych w sklepie internetowym należy do tej kategorii. Wyświetlone zostaną rozmiary EU i US, ale ważną częścią będą „centymetry”, ponieważ możesz sam zmierzyć ten rozmiar. Masz również możliwość zmierzenia jednego z twoich aktualnych ubrań i porównania wartości z tymi w tabeli.

Tabela rozmiarów odzieży męskiej - FansBRANDS

Tabela rozmiarów odzieży damskiej

Oczywiście pomyśleliśmy również o kobietach, ponieważ w naszej hurtowni dostępna jest ogromna ilość odzieży Formuły 1 dla kobiet. Ogólnie można powiedzieć, że wymiary PUMY są wszędzie takie same, ale dla pewności zalecamy sprawdzenie „centymetrów”.

Tabela rozmiarów odzieży damskiej - FansBRANDS

Tabela rozmiarów odzieży dziecięcej

Zrobiliśmy też stolik dla najmłodszych w rodzinie, bo mamy dużo produktów F1 dla dzieci, bo myślimy o nawet najmniejszych fanach Formuły 1.

Tabela rozmiarów odzieży dziecięcej - FansBRANDS

Tabela rozmiarów czapek

Czapki Formuły 1 są istotną częścią sklepu internetowego, ponieważ są niezbędnym dodatkiem dla wszystkich fanów Formuły 1. Posiadamy rozmiary męskie i damskie, posiadamy regulowane, elastyczne czapki, w kilku rozmiarach, w rozmiarze uniwersalnym. Staraliśmy się jednoznacznie wskazać, co to za kapelusz. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami z ufnością!

Tabela rozmiarów czapek - FansBRANDS

Tabela rozmiarów butów

Prawdopodobnie jednym z najważniejszych stolików jest stół z butami. Trochę trudno jest zamówić buty online bez ich przymierzenia, ale na szczęście Ci w tym pomożemy. Tabela pokazuje również DŁUGOŚĆ PODŁOŻA w centymetrach, więc wystarczy zmierzyć stopę, aby zwiększyć szanse na to, że zamówione buty będą idealnie pasować do Twoich stóp. Staraliśmy się również pokazać Wam szczupłe buty, z których warto zamówić jeden lub dwa większe rozmiary.

Tabela rozmiarów butów - FansBRANDS