Hamilton mówi, że nowy Mercedes jest dobry

Lewis Hamilton spędził swój pierwszy pełny dzień za kierownicą W15 w czwartek i jego pierwsze wrażenia są zdecydowanie dobre.

Kierowca F1 EX: Verstappen zastąpi Hamiltona!

Christian Danner, były niemiecki kierowca F1 w Zakspeed, uważa, że jedynym sposobem, w jaki Mercedes może zastąpić Lewisa Hamiltona, jest kierowca wysokiej jakości.

Stało się niewyobrażalne: Hamilton w Ferrari!

Wieści już się rozeszły: Lewis Hamilton opuści Mercedesa po zakończeniu sezonu i dołączy do Scuderii Ferrari. Teraz padły najważniejsze deklaracje...

Hamilton w FERRARI? Jest duża szansa, że to PRAWDA!

Wiadomość o tym, że Lewis Hamilton może przenieść się do Scuderii Ferrari w 2025 roku, eksplodowała dzisiaj. Mówi się, że umowa została zawarta, czekamy tylko na oficjalne ogłoszenie.

kto zastąpi hamiltona?

Świat kochający Formułę 1 wciąż dochodzi do siebie po szoku związanym z przejściem Lewisa Hamiltona do Ferrari w 2025 roku. Ale jest jeszcze jedna tykająca bomba zegarowa!

"KRÓL" mówi, że Monza jest nudna, potrzebuje metamorfozy!

Sir Lewis Hamilton twierdzi, że legendarny tor Autodromo Nazionale Monza jest nudny i powinien zostać przeprojektowany. Pomysł ten niekoniecznie okazał się bezapelacyjnym sukcesem.

Wolff: "Jeśli damy mu dobry samochód, Lewis BĘDZIE NOWYM ZWYCIĘZCĄ".

Kolejny słaby sezon (na poziomie Mercedesa), kolejny rok bez zwycięstwa w wyścigu. Jeśli choć trochę śledzisz Lewisa Hamiltona i znasz jego mentalność, wiesz, jak siedmiokrotny mistrz świata prawdopodobnie to przyjmie.