Kontakt FansBRANDS

Masz pytanie dotyczące zamówienia lub produktów Formuły 1? Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail, WhatsApp lub Facebook Messenger! Natychmiast otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania. Nie zapomnij zapoznać się z często zadawanymi pytaniami przed skontaktowaniem się z nami. Będziesz mógł natychmiast znaleźć potrzebne informacje.

Share Informacje i najczęściej zadawane pytania

Numery telefonów:

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), w godzinach pracy, w godzinach od 9:00 do 16:00. Prosimy nie pisać do nas SMS-ów, ponieważ nie możemy ich odebrać, ale jeśli z jakiegoś powodu nie odbierzemy telefonu, oddzwonimy.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy dostępni, KLIKNIJ TUTAJ, a znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Adres e- mail

Możesz do nas wysłać e-mail 24/7, a odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 1 dnia roboczego! Chociaż większość informacji jest dostępna na naszej stronie internetowej, jeśli nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas z ufnością.

Media społecznościowe

Możesz nas również znaleźć w największych sieciach społecznościowych. Możesz napisać do nas na Facebook Messengerze lub czacie WhatsApp, jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze. Najpierw zostaw LIKE na naszej stronie na Facebooku, a następnie obejrzyj nas na YouTube, Instagramie, Pinterest, TikTok lub zapisz nasz portal informacyjny Formuły 1!