Hamilton: "Chcę zabrać Ferrari z powrotem na szczyt"

Przedsezonowe dni testowe są pracowite nie tylko dla kierowców na torze, ale także pod względem zobowiązań medialnych.

Sainz: "Jest życie po Ferrari, bombardują nas wspaniałymi możliwościami!"

Sezon wyścigowy 2024 jeszcze się nie rozpoczął, a już mamy największego przegranego sezonu. Jest nim Carlos Sainz, który pomimo świetnych wyników został wyrzucony przez Czerwonych i zastąpiony przez Lewisa Hamiltona.

TUTAJ jest nowe Ferrari: debiutuje SF24

Czerwoni przybyli w 2024 roku ze skromnymi oczekiwaniami, ale pięknym samochodem.

Massa: "Leclerc CHCE PCHAĆ HAMILTONA"

Felipe Massa twierdzi, że Charles Leclerc jest niezwykle zdeterminowany i w najmniejszym stopniu nie przeszkadza mu fakt, że od 2025 roku będzie mu partnerował siedmiokrotny mistrz świata Lewis Hamilton. Monakijczyk ma wielką ochotę wytrzeć podłogę Hamiltonem!

Stało się niewyobrażalne: Hamilton w Ferrari!

Wieści już się rozeszły: Lewis Hamilton opuści Mercedesa po zakończeniu sezonu i dołączy do Scuderii Ferrari. Teraz padły najważniejsze deklaracje...

Hamilton w FERRARI? Jest duża szansa, że to PRAWDA!

Wiadomość o tym, że Lewis Hamilton może przenieść się do Scuderii Ferrari w 2025 roku, eksplodowała dzisiaj. Mówi się, że umowa została zawarta, czekamy tylko na oficjalne ogłoszenie.

Koniec plotek: LECLERC podpisał przedłużenie umowy z Ferrari!

Charles Leclerc zobowiązał się na lata i to wszystko, co zespół ujawnił dzisiaj, ogłaszając, że jego kierowca podpisał nowy długoterminowy kontrakt.

Ikona ery Schumachera pomaga zaprojektować nowe Ferrari

Legendarny powracający pomaga Scuderia Ferrari wrócić na właściwe tory. A jest nim nikt inny jak kultowy projektant ery Michaela Schumachera, Rory Byrne.